Ekspresowa dostawa 24h
Darmowa dostawa od 49zł
Gwarancja jakości

Jak pakujemy?

Działamy w branży herbacianej już ponad 10 lat. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło dostrzec jak ważne jest, aby herbata, kawa lub zioła zachowały swój naturalny smak i aromat przez długi czas. Zwłaszcza podczas pakowania, transportu i późniejszego przechowywania.

Wszystkie produkty sypkie zakupione w sklepie MANUFAKTURAHERBATY.com pakujemy w eleganckie i szczelne opakowania z klipsem lub Doypack – wedle uznania klienta.

Atestowane opakowania z materiałów przeznaczonych do przechowywania żywności zamykane są na złote klipsy bądź wyposażone są w zamknięcie strunowe (Doypack), które pozwalają na wielokrotne otwieranie i zamykanie produktu. Dbając o najwyższą jakość dostarczanego produktu opakowania typu Doypack są dodatkowo zgrzewane.

opakowanie manufaktura

Specjalne opakowania dają skuteczną ochronę przed czynnikami zewnętrznymi poprzez wysoką barierowość materiału. Specyfika torebek zapewnia zachowanie smaku, aromatu i wartości odżywczych przez długi czas.

Każdy zapakowany produkt oznakowany jest własną etykietą przyklejoną na przód torebki. Na etykiecie znajduje się pełna informacja o produkcie: skład i kraj pochodzenia, instrukcja parzenia oraz termin przydatności do spożycia.

Pragniemy, aby mogli się Państwo cieszyć pełnią smaku i aromatu przez długi czas.

torebki
doypack-1

Zalety opakowań

1. Klipsy i zapięcia strunowe pozwalają na wielokrotne otwieranie/zamykanie torebek.
2. Chronią przed rozsypaniem się produktu.
3. Stanowią doskonałe zabezpieczenie przed zawilgoceniem i owadami.

4. Nieprzezroczystość materiału pozwala uniknąć ekspozycji na promienie słoneczne i stałe naświetlanie produktu.
5. Wysoka barierowość materiału zapewnia zachowanie smaku, aromatu i wartości odżywczych przez długi czas.
6. Zapewniają praktyczny i estetyczny wygląd.

Pakowanie przesyłek

pakowanie-paczek-1

Wiemy jak ważne jest, aby towar dotarł do klienta w nienaruszonym stanie. Dzięki dokładnemu zabezpieczeniu produktów folią bąbelkową oraz zapakowaniu w kartonowe pudełko ze specjalnymi wypełniaczami unikamy zniszczeń i uszkodzeń podczas transportu.
Całość zaklejana jest firmową taśmą z ostrzeżeniem dla przewoźnika.

Zapisz się do newslettera i już dziś odbierz prezent na zakupy!

KUPON 10% RABATU

Facebook
Pinterest
Instagram
Twitter